Vahetussoov Tšehhimaalt

Siia kõik filateeliamaterjalide vahetuspakkumised
Post Reply
elmo
Administraator
Posts: 4299
Joined: 08.08.2004 13:44

Vahetussoov Tšehhimaalt

Post by elmo »

Ago Vilo <ago.vilo@mail.ee>
Tere päevast!

Ajaloolistest sidemetest Tsehhimaaga olen vahetevahel ka kontaktide vahendaja ja avitaja rollis.

Hetkel palus mu abi bibliograaf/rmt-koguhoidja Frydlantist /ca 8-tuhandene tööstuslinn Põhja-Tsehhimaal, Poola piiri lähedal, kusagil Tsehhia ja Moraavia piirialal/, ca 50-ne meesterahvas. Kes tahab teha oma margikogujaelus täispöörde ning hakata koguma Eesti marke /läbi aegade, ka sõjaaegseid, ületrükiga jms/. Vastu pakub oma abi Tsehhimaa, Tsehhoslovakkia, aga ka Slovakkia markide osas. Ehk muudki.

Minu soov: saatku huvitatu mulle e-kiri, oma soovide-võimaluste ja ka huvitatusastme äratoomisega. Enda lühiesitlus ja soovitavate keelte mainimine oleks tore /tsehh väidab end inglise, saksa ja venega hakkama saavat/. Paneks andmed tsehhi keelde ja saadaks Frydlanti, ka koos aadressiga, kui huvitatu on valmis sedagi kohe andma. Kui tahtjaid on enam, teen terve pakkumiste nimistu, las valib ise /ei oska hetkel ette kujutada, millised "massid" liikvele võiks minna ... /. Ehk aitab ka elukutse/tegevussfääri mainimine.

Teie mõistvale suhtumisele lootes ja juba ette tänades

Ago Vilo
53 830 116
Post Reply

Return to “Vahetus”