Eesti margikogu

Kõik, mis puudutab Eesti postmarke aastaist 1918 - 1940
Post Reply
jaks
Posts: 1
Joined: 05.09.2018 20:14

Eesti margikogu

Post by jaks »

Tere,

Pärisin vanaisa margikogu, mõtlesin et jagan teistega ka.Ise olen suht võhik ja ei tea markidest eriti midagi. Mida rohkem ma uurin markide kohta seda rohkem saan ma aru kui vähe ma neist midagi tean.
Mul on ka mitu teist albumit teiste riikide markidega, kui kedagi huvitab mingi riigi margid siis võin otsida ja jagada pilte.

Äkki keegi targem oskab minu kogu kohta midagi kasulikku öelda. Kas mul on midagi väärtuslikku? Kas peaks pöörduma spetsialisti poole?

Album on siin https://imgur.com/a/QlIRIfR
imbrik
Posts: 65
Joined: 27.11.2018 17:55
Location: Tallinn

Re: Eesti margikogu

Post by imbrik »

Tere!

Teie vanaisal on olnud väga tugev esimese Eesti margikogu. Kindlasti tuleks lasta spetsialistil üle hinnata ning vaadake, et ei lase endal nahka üle kõrvade tõmmata. Kogul on olemas üsna arvestatav väärtus.
Mell
Posts: 115
Joined: 21.08.2007 10:01

Re: Eesti margikogu

Post by Mell »

Eelnevale turuväärtust lisades, Caritase plokke müüakse hetkel ca 15-20 eur/tk, Pärnu kuurort 10 eur tuuri, ÕES vast samas hinnaklassis. Kataloogihinnad neil kõigil mõistetavalt kõrgemad, aga need pigem suunavad, margiturg on hetkel heitlik. Sõnaga, edu! Poleks paha, kui vanaisa koguga jätkaksid.
margipood.ee
Posts: 4
Joined: 25.01.2020 13:35

Re: Eesti margikogu

Post by margipood.ee »

Kui soovite abi markide alal võite pöörduda meie poole. Margipood.ee . Meilt saab osta ka 5€ ga Eesti markide kataloogi 1918-1941.a. mis aitab hindades orienteeruda.
Kui soovite vanaisa tegevust jätkata markide kogumisel saab meie poest (Kauplus Elberd) Tallinnas Herne 10 osta kõike vajalikule kolleksionäärile: albumid, pinsetid ,klemmtaskud, perforatsiooni määrajad, vesimärkide määrajad ja palju muud.
elmo
Administraator
Posts: 4299
Joined: 08.08.2004 13:44

Re: Eesti margikogu

Post by elmo »

margipood.ee wrote: 25.01.2020 13:44 Meilt saab osta ka 5€ ga Eesti markide kataloogi 1918-1941.a. mis aitab hindades orienteeruda.
Teen ettepaneku seda kataloogi siin foorumis
viewforum.php?f=42
väheke põhjalikumalt tutvustada. Vaid nimetuse põhjal on huvilistel raske otsustada, kas see pakub huvi või mitte. Foorumipostitusele saab ka näitena mõne pildi lisada.
Post Reply

Return to “Eesti postmargid 1918 - 1940”