foorumile logimisest

Selle foorumi alla kõik uudised, küsimused, vastused ja hoiatused, mis käsitlevad arvuti kasutamist filateeliainfo hankimisel: seesama foorum, www.filateelia.ee veeb, filateeliauudiste list ning samalaadsed infokanalid mujal.
Post Reply
rain
Administraator
Posts: 56
Joined: 08.08.2004 12:38

foorumile logimisest

Post by rain »

Viimasel ajal olen tähele pannud seda, et foorumile logimine ei taha esimese korraga õnnestuda - esilehel all servas, kus näitab foorumile loginud kasutajaid näitab küll, nagu ma oleksin sees, kui lehe ülevalt servast vaadates, kus on link "logi sisse", on endiselt link "logi sisse" selle asemel, et asendada see "logi välja [ <kasutaja_nimi> ]".

Sellise käitumise põhjuseid ma hetkel ei tea, aga üritan uurida, et miks see nii on ja vast saab vea ka parandatud.

Niikaua aitab selle vastu see, kui peale esimest logimist (kui tegelikult millegipärast sisse ei logita) logida uuesti. Seda, kas oled sisse logitud või mitte saab kontrollida, kui vaadata ülalt servast, kas link "logi sisse" on asendunud lingiga "logi välja [<kasutaja_nimi>]".

Kui kellegil veel sellist asja esineb, siis võiks teada anda, kas siis teemassse postitades või siis mulle e-maili saates.
elmo
Administraator
Posts: 4299
Joined: 08.08.2004 13:44

foorumile logimisest

Post by elmo »

Kui pärast sisselogimist ei teki ülesse "Logi välja [kasutajanimi]" (foorumilehe allservas aga näitab, nagu oleks sisselogimine toimunud) on üheks lahenduseks käia korraks foorumilehelt www.filateelia.ee lehel, klikkides selleks margipildil või sõnal filateelia.ee ja www.filateelia.ee lehel sõnal "foorum" klikkides foorumi lehele tagasi tulla. Minu kogemuse põhjal on see enamasti aidanud.
rain
Administraator
Posts: 56
Joined: 08.08.2004 12:38

Post by rain »

Tundub, et lõpuks sain jälile mis puhul foorumile logimine ei taha esimesel korral õnnestuda ja loodetavasti sain asja ka ära parandatud.

Igatahes ei tahaks enne hõisata kui on mõningat positiivset tagasisidet tulnud asja toimimise kohta, nii et kel varemalt probleeme on olnud ja enam ei paista olevat, või ka siis kui endiselt probleemid on, siis oleks väga hea kui siia teemasse teada antaks.
Post Reply

Return to “Arvutid ja filateelia”