Lockerz

See alafoorum on mõeldud foorumisse postitamise ja teiste foorumi pakutavate võimaluste proovimiseks/katsetamiseks. Kui tunned end foorumisse postitamise osas ebakindlalt, siis see on see koht, kus võib julgelt proovida! Seda alafoorumit puhastatakse regulaarselt.
Post Reply
skater
Posts: 18
Joined: 28.04.2010 20:45

Lockerz

Post by skater »

Ma ei tea kas postitan selle õigesse kohta.


Lockerz is the place to go to buy the coolest stuff at the lowest prices, watch exclusive video, discover new music, play the hottest games, hang out with your friends - and get rewarded for just about EVERYTHING you do on the site.

One other thing you'll love about Lockerz are PTZ (or "Pointz"). PTZ are Lockerz' proprietary loyalty "currency" that you earn whenever you buy, watch, play, share, invite friends, or even just show up on Lockerz. Redeem PTZ at the PTZ Place for incredible prizes, great products and dream experiences.

Tegu on siis mingi järjekordse lehega kus saab punktide (PTZ) eest asju endale tellida.
Inimesed on juba saanud asju ja tundub, et ei ole mingi scam ega midagi.
Ipod nano saab 300 punkti eest ja neid punkte tuleb päris kiirelt.

Aga asi on praegu veel betas ja registreeruda saab kutsetega.
Niiet kui keegi soovib regada, siis võite vabalt mulle siia postkasti kirjutada oma emaili või postitada siia teemasse ning ma saadan kutse.


kutse jõuab emailile u. 10 minuti pärast.
Post Reply

Return to “Proovi ja katseta”