Froede BRIEFMARKEN KATALOG WELT AUSGABE 1939a

See alafoorum on mõeldud foorumisse postitamise ja teiste foorumi pakutavate võimaluste proovimiseks/katsetamiseks. Kui tunned end foorumisse postitamise osas ebakindlalt, siis see on see koht, kus võib julgelt proovida! Seda alafoorumit puhastatakse regulaarselt.
Post Reply
treul
Posts: 2
Joined: 04.12.2011 21:11

Froede BRIEFMARKEN KATALOG WELT AUSGABE 1939a

Post by treul »

on selline vana margi kataloog,ei tea kas neid on palju järgi,püüan lisada pildid,seisukord ei ole ka just laitmatu,aga koos seisab.keegi tark inimene oskab äkki öelda mis sellega teha ja kas peale sentimentaalse väärtuse ka midagi väärt on.vanaisa kogus kunagi marke ja temalt sain.ja lisa küsimus.olid ka mõned margikogu jäänused,erinevad maade margid välja arvatud eesti[näit,saksa,läti,leedu,argentiina,egiptuse jne,tundub et kogus kõike.probleem on selles et nad on sellistes vanades plokkides ja mingite,peenikeste ribadega kinnitatud lehtedele,kas nad on kõik siis rikutud,need saab küll kätte,aga riba jääb taha või tuleb need lahti aurutada :D .ette tänades. ärge pange mu võhiklikkust pahaks. ja tuleb välja et ma ei oska siia pilte üles panna panen need www.osta.ee kuulutusena nagu müüks mu kasutaja nimi on treul.markide alla sama pealkirjaga.
treul
Posts: 2
Joined: 04.12.2011 21:11

Re: Froede BRIEFMARKEN KATALOG WELT AUSGABE 1939a

Post by treul »

ttttttt
Post Reply

Return to “Proovi ja katseta”