Nimekirjad

Info postmarkide kohta, mis on valminud kasutades Eesti Posti teenust Minu Mark
Post Reply
elmo
Administraator
Posts: 4299
Joined: 08.08.2004 13:44

Nimekirjad

Post by elmo »

Huvi Minu Markide vastu on suur ja teemade arv alafoorumis ületas ühe lehekülje piiri. Paras aeg on hakata mõtlema foorumiteemade indeksi või õieti Minu Markide nimekirja peale. Parim keskkond selle tarvis on viki.filateelia.ee

Et mu ettepanek paremini mõistetav oleks tegin paari lehega algust.
Markide jaoks, mille kohta pole nende numbrit teada
Minu Markide pildid
http://viki.filateelia.ee/index.php?tit ... ide_pildid
Markide järjestamise kohta mul head ideed pole. Tundub, et sarnase teema või motiiviga margid võiksid koos olla.
Nende Minu Markide jaoks, mille puhul number on teada on igati loogiline nimekirja koostamine numbrite järjekorras. Tegin algatuseks esimese 1000 numbri jaoks lehe
Minu Margid 0000000-0000999
http://viki.filateelia.ee/index.php?tit ... 00-0000999
Enne kui järgmiste jaoks lehed teha võiks hinnata ühel lehel käsitlevate väljaannete arvu otstarbekust. Kui see otsus tehtud, siis tulevad vastavad lehed ära teha ning hakata teadaolevat infot tabeleisse kandma.
Kui esialgu tundmatu numbriga margi number teada saadakse, siis on lihtne see õigesse kohta tõsta, sest tabelite formaat on sarnane.
Nii nagu ka filatelistide listis kirjutasin -- ootan huvilisi, kes selle tabeli tegemise ette võtaks. Omalt poolt luban, et aitan järjele ning vajadusel aitan ka edaspidi.
Kommentaare ja arvamusi võiks kirjutada siiasamasse või siis filateeliauudiste listi.
Last edited by elmo on 07.02.2007 19:47, edited 1 time in total.
elmo
Administraator
Posts: 4299
Joined: 08.08.2004 13:44

Foorumiteemade nimed

Post by elmo »

Head Minu Margi kogujad,
Kas Minu Margi tabelite pidamise ajal on oluline, et Minu Margi foorumiteema pealkiri sisaldaks ka Minu Margi numbri. Kui see number on kohe teada, siis pole probleemi -- number võiks foorumiteema pealkirjas tõesti olla. Kui aga number selgub hiljem, siis saab numbri forumi teema pealkirja lisada muutes olemasoleva foorumiteema esimest postitust. Postitust saab foorumis muuta selle autor ning haldajad (hetke seisuga vaid Rain ja mina). Olen mõnel juhul pealkirju korrigeerinud, kuid pole väga kindel kas sel suurt mõtet on.

Nagu nii kehtib filateelia.ee viki ja foorumi vahel tööjaotus, kus süstematiseeritud sisukorrad (indeksid) on vikis ja ajaliselt hilisemate postituste otsimisel tuleb vaadata alafoorumi sisukorda.

Palun lahkesti siinsamas teemat kommenteerida.
Post Reply

Return to “Minu Mark”