6278 - Sillamäe Eesti Põhikool

Info postmarkide kohta, mis on valminud kasutades Eesti Posti teenust Minu Mark
Post Reply
elmo
Administraator
Posts: 4299
Joined: 08.08.2004 13:44

6278 - Sillamäe Eesti Põhikool

Post by elmo »

[filateelia:5213] Sillamäe Eesti Põhikool saab kingituseks MINU MARGI
28.05.2012 20:06
Tere kõikidele!

Eesti Posti teenus MINU MARK on endiselt populaarne.

Sillamäe Eesti Põhikooli 2012.aasta lõpetajad otsustasid lõpuaktusel kinkida koolile postmargi. Kavandi autor on 9-klassi lõpetaja Eerik Kaljurand. Tema võttis enda peale ka korraldustoimingud.

28.mail said margiaktsiooni korraldajad Eesti Postmargilt oma tellimuse kätte. Kokku on tellitud 3 poognat, kaks raamitud poognat kingivad lõpetajad oma koolile 15.juunil toimuval lõpuaktusel. Eraldi valmistatakse kingitused esimesele õpetajale ja klassijuhatajale - raamitud Sillamäe teemaline postkaart kooli Minu Margiga. Sellist "postiteemalist" kingitust jääb kaunistama ka Sillamäe postkontori kalendertempel 15.juuni kuupäevaga.

Ka iga lõpetaja saab endale sellise mälestise.

Lisas on margil kujutatud Sillamäe Eesti Põhikooli hoone....

Lähipäeval saan paigaldada meie foorumisse ka terve poogna ja margi n.ö. terve kujutise .... Mark sai numbriks 0006278. Kahjuks ei trükitud ülaribale palutud margi nimetust - Sillamäe Eesti Põhikool.

Markide arv on piiratud, ei julge siin suuremat reklaami teha....

Rahuldada saaks 2.-3. koguja soovi.... ja kõigest 1.-2.margile.

Terv,
Samuel Golomb
elmo
Administraator
Posts: 4299
Joined: 08.08.2004 13:44

Re: 6278 - Sillamäe Eesti Põhikool

Post by elmo »

Samuelilt Minu Margi pildid
Image

Image
ja selgitav tekst
Sinimäe noormees kujundas MINU MARGI

Sillamäe Eesti Põhikooli 2012.aasta lõpetajad otsustasid lõpuaktusel kinkida koolile postmargi. Kavandi autor on 9-klassi lõpetaja Eerik Kaljurand Sinimäelt. Noormees võttis enda peale ka kõik korraldus- ja tellimistoimingud.

Uus postmark sai numbriks 0006278. Kokku on tellitud 3 poognat, kaks raamitud poognat kingivad lõpetajad oma koolile lõpuaktusel. Eraldi valmistatakse kingitused esimesele õpetajale ja klassijuhatajale - raamitud Sillamäe motiiviga postkaart värske Minu Margiga. Ka iga lõpetaja saab endale sellise postaalse mälestise.
„Eelmise aasta Rakke vallapäeval, kus ma olin abiks Rakke raudteejaama 135-aastapäeva MINU MARGI esitlusel, ma sain mõtte kujundada oma koolile postmark. Ma pole margikoguja, mind huvitavad euromündid“ , ütles Eerik Kaljurand.
Virumaa teema pole MINU MARGILE võõras. Eesti Põlevkivi oli esimeste seas, kes 2006.aastal seda Eesti Posti teenust kasutas. Samal aastal tellis Sillamäe volikogu linna 50-aastpäevaks juubelimargi nominaaliga 4.40. Narva kirikuõpetaja ja filatelisti Villu Jürjo eestvedamisel ilmus 2006.aastal MINU MARK, kus õpetaja koos abikaasaga Tuulikiga Narva Aleksandri Suurkiriku taustal. 2008.aastal ilmus Narva linnuse MINU MARK, selle margi ilmumine oli kavandatud Eesti Posti aastaplaanis.
Juuli alguses ilmub Lüganuse Rahvamaja 100-aastapäeva motiiviga MINU MARK.
NB! Margid on jagatud st tellimissooviga pole mõtet Samueli poole enam pöörduda.
m.a.nic
Posts: 28
Joined: 12.06.2007 00:17
Location: Sillamäe
Contact:

Re: 6278 - Sillamäe Eesti Põhikool

Post by m.a.nic »

Postis läbinud postkaart.
Attachments
226_001.jpg
226_001.jpg (255.76 KiB) Viewed 4327 times
Post Reply

Return to “Minu Mark”