N 6509, 6462 jtN... Nõmme Heakorra Selts

Info postmarkide kohta, mis on valminud kasutades Eesti Posti teenust Minu Mark
Post Reply
Jaanus
Posts: 740
Joined: 12.10.2006 10:08
Location: Luua, Jõgevamaa
Contact:

N 6509, 6462 jtN... Nõmme Heakorra Selts

Post by Jaanus »

Selline mark selliselt seltsilt: tellija väitel olid 2 tellimust sellest varasema ja 1 sellest hilisema numbriga (seega kokku 4 tellimust) - võibolla keegi lisab infot:

Image

--------------------------------
Last edited by Jaanus on 07.02.2013 17:11, edited 1 time in total.
Robert
Posts: 20
Joined: 04.11.2010 16:35

Re: N 6509 jtN... Nõmme Heakorra Selts

Post by Robert »

Mind huvitab selline asi et kuidas saavutati valge põhjata trükk (lainetus ühtlaselt taustaks) ? Sarnaselt Saaremaa margiga.
Jaanus
Posts: 740
Joined: 12.10.2006 10:08
Location: Luua, Jõgevamaa
Contact:

Re: N 6509 jtN... Nõmme Heakorra Selts

Post by Jaanus »

Ma ei saanud siin küsimusest aru (et kuidas saavutati valge põhjata trükk-?). Põhi on ju valge ja turvavõrk peal? Aga seda teemat võiks jätkata küll - mind on näiteks mõne margi kujunduses see turvavõrk häirinud - kuna mark on nüüd terves tükis, võiks turvavõrk olla ainult margi äärtel ja pildi osa ilma turvavõrguta - pilt tuleks parem.
Robert
Posts: 20
Joined: 04.11.2010 16:35

Re: N 6509 jtN... Nõmme Heakorra Selts

Post by Robert »

Ma siis püüan paremini küsida. See valge põhja jutt tuli mul sellest et netis on valge põhi kuhu pilti mahutama hakatakse. Tavaliselt jääb foto margil nii nagu see originaalis on. Kujutised, taust jne. Jääb selline kandiline pilt/foto. Ei mingit läbivat turvavõrku pildil. Sellel Nõmme margil oleks justkui pildil läbipaistev taust et see turvavõrk läbivalt näha jääb ? Või on see turvavõrk ka fotodel näha millel valge/hele taust ? Loodan et sai natuke paremini küsimust täpsustatud.
Jaanus
Posts: 740
Joined: 12.10.2006 10:08
Location: Luua, Jõgevamaa
Contact:

Re: N 6509 jtN... Nõmme Heakorra Selts

Post by Jaanus »

Nüüd sain küsimusest aru - uurisin seda marki ja teisi marke. Ei ole ise eriline IT-i mees, aga arvan, et tegemist on elektroonilises keskkonnas kujundatud failiga, mille taust ongi valge või värvitu. Natuke sarnase olukorra leidsin margil "Eesti Loodusmaastik", mida näeb ka siin listis. Seal on foto all tekstiga hele riba. Mitte täitsa värvitu - seal on mingi toon siiski näha, aga ka väga vähe.
Jaanus
Posts: 740
Joined: 12.10.2006 10:08
Location: Luua, Jõgevamaa
Contact:

Re: N 6509, 6462 jtN... Nõmme Heakorra Selts

Post by Jaanus »

Kalev teatas mulle ka ühe varasema tellimuse numbri, see on 6462.
Post Reply

Return to “Minu Mark”