Hindaja

Siia võiks postitada filateelia-alaseid küsimusi ja probleeme, millele kogenumatelt kommentaari soovitakse või siis häid nõuandeid, mis ka huvikaaslastel kasulik teada võiks olla
Vasta
ka1t3
Postitusi: 1
Liitunud: 14.06.2013 18:43

Hindaja

Postitus Postitas ka1t3 »

Tere.

Otsin Tallinnas või lähi ümbruses margikogu hindajat. Kas oskate kedagi soovitada?
Leitsin maalt onu kogutud margid, umbes 11 albumit. Kellegist meist kogujat ei ole ja tahaks ära hinnata. Onu suri umbes 32a tagasi ning nii kaua on need kapis seisnud. Marke on erinevaid nii esimesi Eesti marke kui ka Saksa Reich-i ning okupatsiooni alade marke, ameerika, inglise, vene jne.
Või kui keegi siit viitsib neid üle vaadata siis aadressilt http://pilt.delfi.ee/my_album/288629/

Tänan

OveT.
Postitusi: 9
Liitunud: 04.09.2009 23:16

Re: Hindaja

Postitus Postitas OveT. »

Tere!

Midagi väärtusliku seal ei paista olevat. Kehvas seisukorras juhuslike markide kogum. Kinkige mõnele lapsele. Ehk saab keegi kollektsioneerimise "pisiku".

Mell
Postitusi: 93
Liitunud: 21.08.2007 10:01

Re: Hindaja

Postitus Postitas Mell »

Njah, nagu eelmine vastaja, piltide järgi ei midagi erilist, selline omaaegne masstoodang, kioskikaup. Vanemaist palju defektseid, rikutuid. Aga samas nooremale kogujale tõepolest tänuväärne õppematerjal, blokkide, ületrükkide, hammastuste, erikujuliste markide jne poolest.

Xerxes
Postitusi: 96
Liitunud: 25.10.2010 00:25

Re: Hindaja

Postitus Postitas Xerxes »

Mina oleks hinnangus sutsu leebem. Võtaksin enne lapsele kinkimist välja Eesti tempelmargid (tempelmarkidel on lubatud ka väiksemad defektid), mõned Eesti margid (templite pärast) ja Eesti-teemalised L Liidu margid.

Vasta

Mine “Filateelia-alased küsimused, vastused ja nõuanded”