RAHVUSVAHELINE KIRJANÄDAL ja ÜLEMAAILMNE POSTIPÄEV 2004

Uudised ja mõttevahetus kõrval- ehk suveniirtemplite teemal
Post Reply
elmo
Administraator
Posts: 4299
Joined: 08.08.2004 13:44

RAHVUSVAHELINE KIRJANÄDAL ja ÜLEMAAILMNE POSTIPÄEV 2004

Post by elmo »

Käesoleva aasta kirjanädala puhul Eestis kasutatud kõrvaltemplite kohta on Eesti Posti lehel uudis:
Rahvusvahelisel Kirjanädalal kasutusel kõrvaltemplid
http://www.post.ee/?id=1829

Tänu paljudele sõpradele oli mul võimalik skaneerida erinevad templipildid võrreldavate parameetritega:

Jõhvi Peapostkontori kirjade sorteerimise osakonnas 4.-9.10.2004
Image

Kuressaare Peapostkontori kirjade sorteerimise osakonnas 9.10.2004
Image

Pärnu Peapostkontori äriklientide talituses 4-8.10.2004 ja pakimajas 9.-10.10.2004
Image

Tallinna Peapostkontori I korruse Postkaardikeskuses 3.10.2004 ja II korruse kassas nr. 10 4.-9.10.2004
Image

Kahjuks puudub mul originaaljäljend Rakvere Peapostkontoris 9.10.2004 kasutatatud kõrvaltemplist, mille pilt on olemas eelpool viidatud Eesti Posti uudisteveebil

Olge hea teavitage, kui leiate midagi uut või saate täpsustada kasutusteavet ....
Pildid olen skaneerinud resolutsiooniga 100 dpi , kui keegi soovib aidata pildiga.
Vaido
Posts: 142
Joined: 19.08.2004 02:16
Location: Tartu
Contact:

Re: RAHVUSVAHELINE KIRJANÄDAL ja ÜLEMAAILMNE POSTIPÄEV 2004

Post by Vaido »

elmo wrote:Käesoleva aasta kirjanädala puhul Eestis kasutatud kõrvaltemplite kohta on Eesti Posti lehel uudis:
Rahvusvahelisel Kirjanädalal kasutusel kõrvaltemplid
http://www.post.ee/?id=1829
Kas keegi oskab midagi lisada ka Eesti Posti ametlikes uudiste välistest kasutamist leidnud templitest? Kas ja kust võiks leida või küsida nende kasutamisaja ja muud infot???

Miskipärast oletan, et neid on siiski kasutatud Paides nii väljaminevatel, kui ka sissetulevatel kirjadel, mis on igati kiiduväärt ja tänuväärt tegevus!!!... Imaverest saadetul on taga sama päeva (06.10.04) Paide s tempel, Särevere omal puudub, mis "kohaliku" kirja puhul on suht tavaline...

Image
Image
[/img]
Post Reply

Return to “kõrval- ehk suveniirtemplid”