ARSENALI

Kommentaarid Eesti Posti kalendertemplite teemal
Vasta
elmo
Administraator
Postitusi: 4075
Liitunud: 08.08.2004 13:44

ARSENALI

Postitus Postitas elmo »

Hea huvikaaslane Ago Papp avastas Tallinnas uue postkontori, käis kohapeal ja saatis pildid templijäljenditest, mis võimaldab mul neid järgnevalt siin tutvustada.
Pilt Pilt Pilt
Pilt Pilt Pilt

Tegin uuele postkontorile viki.filateelia lehe
http://viki.filateelia.ee/index.php/Arsenali
ja leidsin internetist mõnevõrra infot lisaks ka:

Arsenali Keskuses avatakse uus pakiautomaat ja kaasaegne postkontor -- www-pealinn.ee 27.10.2016
http://www.pealinn.ee/newset/arsenali-k ... senali.jpg[/img] Foto: Omniva

27. oktoobril paigaldati Arsenali Keskuse juurde järjekordne uus Omniva pakiautomaat. Samuti avati keskuses kaasaegne postkontor, mis võtab üle väiksemate lähikonnas asunud Kopli ja Pelguranna postkontorite töö.

Uus postkontor on hästi ligipääsetav, pikkade lahtiolekuaegade, rohkemate kassakohtade, esindusliku kaubavaliku ja mugava teenindussaaliga.

Postkontorit täiendab lähedal asuv ööpäevaringselt ligipääsetav pakiautomaat, mille kaudu paki saamine ja saatmine on kiireim ja mugavaim.

Põhja-Tallinnas Erika tänaval asuvas Arsenali postkontoris saab tarbida kõiki postiteenuseid – saata pakki ja kirja, tellida perioodikat, maksta arveid ning osta pakkevahendeid ning muud postikaupa. Samuti leiab Arsenali postkontorist mitmekesise kaubavaliku. Klientide kasutada on avar ning funktsionaalne teenindussaal, kus on muuhulgas võimalik ka ise oma saadetised pakendada. Lisaks on uuel postkontoripinnal ka suurem ladu, et üha kasvavad pakimahud hõlpsasti ära teenindada.

Omniva jaevõrgu üksuse juht Eve Vuks usub, et Põhja-Tallinna piirkonna kliendid jäävad linnaosa südames asuva uue kaasaegse postkontoriga igati rahule. "Lisaks sellele, et postkontor on hästi ligipääsetav nii autoga kui ka ühistranspordiga, on kontoris ka kaasaegne teenindussaal ja neli kassakohta, mis muudavad teeninduse kiireks ja mugavaks," selgitas Vuks. Vuksi sõnul ei ole mureks ka parkimisvõimaluse puudumine, kuna uue keskuse juurde kuulub ka suur parkla. Samuti on Arsenali keskuses asuvasse postkontorisse mugav pääseda ka liikumispuudega inimestel.

Uus suurem ja esinduslikum postiasutus hakkab postiteenuseid pakkuma argipäeviti kell 10-20. Laupäeviti töötab postkontor kell 10-17 ning pühapäeviti on suletud. Pakiautomaat on kättesaadav 24 tundi päevas, seitsmel päeval nädalas.

Arsenali keskuses avatavasse postkontorisse kolivad ümber ka lähedal asuvad Kopli ja Pelguranna postkontorid. Kopli postkontor on oma vanas asukohas suletud alates 27. oktoobrist, Pelguranna postkontor alates 15. novembrist.
[/quote]Täna avab Põhja-Tallinnas uksed Arsenal keskus -- http://www.kaubandus.ee 27. oktoober 2016 08:47
http://www.kaubandus.ee/uudised/2016/10 ... quote]Täna avab endises Arsenali sõjatehases Tööstuse ja Erika tänava nurgal uksed Põhja-Tallinna põneva loo ja disainiga ostu- ja vabaaja keskus Arsenal. Seni avalikkusele suletud olnud tehasehoonesse on end sisse seadnud enam kui 30 erinevat kauplust ja teenusepakkujat ning pea kümme eripärast kohvikut ja restorani. Keskuse ehitustöid teostas Nordecon ning Arsenali investeeringumaht oli üle 7 miljoni euro.

Arsenal keskuse juhi ja ühe omaniku Aadu Oja sõnul oli tsaariaegse uhke Arsenali sõjatehase ümberkujundmaine kaasaegseks keskuseks üsna väljakutseid pakkuv. “Meie jaoks oli oluline säilitada selle ainulaadse hoone ajalooline pärand ja sobitada sellesse tänapäevane ostu- ja vaba aja veetmise keskkond, kus inimesed ennast hästi tunneksid. Eriti hea tunne oli maha lammutada endist sõjatehast ümbritsenud kõrged betoonmüürid ja avada see põneva ajalooga maja linnarahvale,” selgitas Oja.
...
Arsenal keskuse arendaja on Arsenal Center OÜ.
...[/quote]Kasutajate kommentaare

Kaido Floren > ‎Kalamaja
OMNIVA uus postkontor - kas rumalus või mis?
https://m.facebook.com/groups/757302917 ... 4878899180

Vasta

Mine “Eesti Posti kalendertemplid alates aastast 1991”