Postmargid amazonist

Teiste riikide postmargid, mis on postimaksevahendina Eestis kehtinud. Nendele markidele Eestis tehtud ületrükid.
Vasta
k6ps
Postitusi: 1
Liitunud: 10.04.2025 12:07

Postmargid amazonist

Postitus Postitas k6ps »

Tere,

Olen siin täiesti uus kasutaja.

Tellisin ühe paki Amazonist, mis tundub olevat saadetud Pariisist. Ma ei ole varem nii palju ja selliseid marke näinud, sest tavaliselt on pakk kas kastis või kollases ümbrikus.

Igatahes tahtsin siit üle küsida, ega kellelgi huvi ei ole? Ma ise ei ole margikoguja, aga tundus äge ja kahju oli niisama ära visata.

Pilt
Manused
IMG_20250512_212455.jpg
(3.13 MiB) Pole veel allalaaditud
Vasta

Mine “Eestis kasutatud teiste riikide postmargid”