markide väärtus

Siia võiks postitada filateelia-alaseid küsimusi ja probleeme, millele kogenumatelt kommentaari soovitakse või siis häid nõuandeid, mis ka huvikaaslastel kasulik teada võiks olla
Post Reply
Silver

markide väärtus

Post by Silver »

Minu kätte on pärandina sattunud marke 70ndate lõpust ja 80ndate algusest. Nii Nõukogude, DDRi, Kuuba, Rootsi, Kanada, Austraalia päritoluga. Osad on puhtad, osad ilmselt saatmistempliga. Teemad seinast seina. Kas keegi oskab nõu anda, kuskohast ma leiaks Tartus sellise inimese, kes võiks mulle nõu anda nende markide väärtuse kohta.
Vaido
Posts: 142
Joined: 19.08.2004 02:16
Location: Tartu
Contact:

Re: markide väärtus

Post by Vaido »

Silver wrote: Kas keegi oskab nõu anda, kuskohast ma leiaks Tartus sellise inimese, kes võiks mulle nõu anda nende markide väärtuse kohta.
Tartus võid läbi astuda Laialt tänavalt Ivo Antonovi juurest... kohe Jaani tänava vastas vana mantelkorstnaga maja... silt peaks ka olema väljas Filateelia või midagi taolist
Jaanus Järs
Posts: 2
Joined: 23.02.2005 13:50
Location: Jõgevamaa, Luua
Contact:

Tartu filatelistid

Post by Jaanus Järs »

Käime koos esmaspäeviti 16.30-18.00 tartu Tähe 4 Lunaata kohvikus. tavaliselt võib leida ka konkureerivaid "hindajaid". Kirjelduse järgi ei paista millegi väga ebatavalisega tegemist olevat.
Jaanus, Tartu Filatelistide Selts
------
Huvitavad Eesti, Austraalia, NSVL margid, ümbrikud, postkaardid. Mitmesugused telefonikaardid. Kommunistlikud propagandaplakatid.
Guest

Post by Guest »

ja kus selline koht tallinnas oleks
kui siin on üldse sellist inimest kes suudaks 'elda kogu väärtuse?????!
Guest

Post by Guest »

et siis eelmisele küsimusele lisana paneks ka oma telefoni numbri
et kui siin on sellist inimest siis anna teada
56300598
Vaido
Posts: 142
Joined: 19.08.2004 02:16
Location: Tartu
Contact:

Post by Vaido »

Anonymous wrote:ja kus selline koht tallinnas oleks
kui siin on üldse sellist inimest kes suudaks 'elda kogu väärtuse?????!
Kokkutulekute ja vahetuskohtumiste ajad ja aadressid võib leida:
http://www.filateelia.ee/org/eesti.php
http://www.filateelia.ee/yritused/
Post Reply

Return to “Filateelia-alased küsimused, vastused ja nõuanded”