2504,5984,6190 - Eesti Post: Liitu meie meeskonnaga!

Info postmarkide kohta, mis on valminud kasutades Eesti Posti teenust Minu Mark
Post Reply
elmo
Administraator
Posts: 4299
Joined: 08.08.2004 13:44

2504,5984,6190 - Eesti Post: Liitu meie meeskonnaga!

Post by elmo »

19. märts 2007. a. 12:32
[filateelia:1798] Eesti Post paneb töökuulutuse postmargile
...
Eesti Posti uudisteveeb
http://www.post.ee/?id=5802
19.03.07 - Eesti Post paneb töökuulutuse postmargile

Eesti Post laseb käibele postmargi, mis kannab esmakordselt Eestis üleskutset tulla tööle.

Hüüdlauset „Liitu meie meeskonnaga!” kandva postmargi loomise eesmärgiks oli leida innovaatilisemaid lahendusi terava tööjõuprobleemi lahendamiseks ning erineda ja silma paista senistest traditsioonilistest värbamiskanalitest nagu näiteks lehekuulutus või internetibanner.

Postmark on valminud kasutades Eesti Posti teenust Minu Mark. Margi poogen mahutab 18 postmarki ning esialgseks tiraažiks on 700 poognat. Nominaaliks on margil 5.50, mis võimaldab saata kirja ka Balti- ja Skandinaavia maadesse. Värbamismark ei tule avalikult müügile, vaid seda jagatakse tasuta erinevate värbamisprojektide raames. Esimestena saavad 10 500 marki kontaktprojekti „Võti Tulevikku” kataloogi tellinud tudengid.

Margi kujunduse autoriks on Eesti euromündi kavandi looja ja olümpiavõitjate margi kujundaja kunstnik Lembit Lõhmus.

Lisainfo:
Inge Suder, kommunikatsioonispetsialist, AS Eesti Post tel 625 7192, e-post : inge.suder@post.ee
Uudis on jõudnud ka meediasse, kus seda on mõnevõrra jõutud ka kommenteerida ...

Eesti Post paneb töökuulutuse postmargile - DELFI 19. märts 2007 9:24
http://www.delfi.ee/news/majandus/majan ... d=15373029

Eesti Post paneb töökuulutuse postmargile - Postimees Online 19.03.2007 09:29
http://www.postimees.ee/190307/esileht/ ... 250700.php

Eesti Post paneb töökuulutuse postmargile - SL Õhtuleht 19.03.2007 09:41
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=221885

xxx

20. märts 2007. a. 12:37
[filateelia:1799] Re: Eesti Post paneb töökuulutuse postmargile
...
Värbamisreklaamid kolivad lehest kohukestele ja markidele (Nelli Pello) - Postimees 20.03.2007
http://www.postimees.ee/200307/esileht/ ... .php[quote]...
Eesti Post lasi aga eile käibele postmargi, mis kannab hüüdlauset "Liitu meie meeskonnaga!". "Tahame postmargiga eristuda klassikalistest värbamiskanalitest. Samuti teavitada potentsiaalseid tööotsijad vabade ametikohtade olemasolust meie firmas," ütleb Eesti Posti kommunikatsioonispetsialist Inge Suder.

Lehekuulutusest odavam

Värbamismarki ei saa tema sõnul esialgu osta, kuna tegemist on juhtprojektiga, millel on väike tiraaž. Esimesed värbamispostmargid saavad värbamisprojekti "Võti tulevikku" kataloogi tellinud tudengid. Samuti hakatakse marki kasutama klientide kaebustele vastuste saatmisel.
...[/quote]Erinevalt artikli veebiversioonist on paberversiooni 23. leheküljel ka margi pilt:
Image

Ajalehest skaneerituna on pildi kvaliteet küll tagasihoidlik, kuid ehk sobib kuni parema saamiseni ...
Jaanus
Posts: 740
Joined: 12.10.2006 10:08
Location: Luua, Jõgevamaa
Contact:

Post by Jaanus »

Nimetatud kommunikatsioonispetsialist seda marki filatelistidele ei paku. Aga mida tähendab määratlus "vähemalt esialgu", ei oska öelda. Trükitud kogus on suur (oluliselt suurem, kui Tartu Jõulumargil, mis on siiamaani üks "lihtsamaid") ja kui palju siis neid kaebuseid ja katalooge ikka on - ???
elmo
Administraator
Posts: 4299
Joined: 08.08.2004 13:44

Post by elmo »

21. märts 2007. a. 14:24
[filateelia:1804] Re: Eesti Post paneb töökuulutuse postmargile
Lugupeetud listikaaslased,
Viimastel päevadel on palju elevust tekitanud Eesti Posti värbamispostmargid hüüdlausega "Liitu meie meeskonnaga", mis on valminud kasutades Minu Margi teenust.
Paljud margihuvilised on meiega kontakteerunud eesmärgiga endale soetada kõnealune Minu Mark, kuna ekslikult on jäänud mulje, et Eesti Post hakkab neid postmarke müüma.
Teatavasti ei ole Minu Margi puhul tegemist tavalise postimaksevahendiga, mis on müügil igas postkontoris, vaid oma tarbeks personaalselt kujundatud tootega. Tellitud Minu Markide levitamise üle otsustab tellija. Vaid mõni üksik Minu Margi omanik on otsustanud neid müüa. Antud juhul on Eesti Post võrdväärne mistahes teise Minu Margi tellijaga ning on otsustanud värbamismarki mitte müüa, vaid kasutada tasuta jagamiseks erinevate värbamisprojektide raames. Sellega seoses ei ole need postmargid kättesaadavad müügipunktides.

Parimate soovidega,
Ülle Märtin
Eesti Postmark
Jaanus
Posts: 740
Joined: 12.10.2006 10:08
Location: Luua, Jõgevamaa
Contact:

Post by Jaanus »

esimesed sedasorti margid hakkasid kollektsionääridele laekuma. Kataloogi "Võti tulevikku" vahel on 3 marki.
parnakas
Posts: 123
Joined: 15.12.2006 20:43
Location: Tallinn
Contact:

Post by parnakas »

Image
Margi tellimisnumber on 2504
elmo
Administraator
Posts: 4299
Joined: 08.08.2004 13:44

Re: Eesti Post: Liitu meie meeskonnaga!

Post by elmo »

Uus kujundus:

Image

Image

Sama kujundusega on ka mark nr 0006190
Post Reply

Return to “Minu Mark”