Sillamäe 50

Info postmarkide kohta, mis on valminud kasutades Eesti Posti teenust Minu Mark
Post Reply
elmo
Administraator
Posts: 4299
Joined: 08.08.2004 13:44

Sillamäe 50

Post by elmo »

Sillamäe linna pressiteade
05.juuni 2007.a.
Sillamäe juubeliks valmib spetsiaalne postmark

Image

Järgmisel nädalal - 15.-17.juunil - tähistab Sillamäe linn oma 50ndat sünnipäeva. Juubelit tähistatakse laiaulatusliku kultuuriprogrammiga. Linnajuhtide tellimisel valmib selleks tähtpäevaks ka postmark, millel on kujutatud Eesti linnade jaoks unikaalne trepistik – üks kõige tuntumaid kohti Sillamäel.

„Mark kui spetsiaalne suveniir valmib linna juubeli puhul. Neid on tellitud 900 tükki ja osa neist suunatakse umbes 10 kroonise hinnaga ka müüki. Margi enda nimiväärtus on aga 4,40 krooni. Koos margiga valmivad ka spetsiaalsed ümbrikud, mida kasutatakse kutsete saatmiseks,” ütles Sillamäe linnavalitsuse infospetsialist Eevi Paasmäe.

Kutsed Sillamäe juubeliüritustel osalemiseks saadetakse sõpruslinnade, ettevõtete ja organisatsioonide esindajatele, kes aitavad kaasa linna sünnipäeva korraldamisele ja osalevad erinevates projektides. Sillamäe juubelile pühendatud margi vastu on huvi tundnud ka mitmed filatelistid.

Linna juubeliks valmivad ka metallist märgid, millel on kujutatud linna vapp. Need spetsiaalsed kingitused antakse kõigile Sillamäe gümnaasiumi lõpetajatele ja samuti pidustustele kutsutud külalistele sõpruslinnadest.

Foto: Sillamäe juubelimargil on kujutatud linnas asuv omapärane trepistik. (http://www.virupr.ee/arhiiv2007.htm)

Lisainfo: Eevi Paasmäe – 39 25 732, 5535043

Lugupidamisega
Anti Ronk
OÜ Viru PR suhtekorraldaja
555 15 788
anti@virupr.ee
www.virupr.ee
m.a.nic

Sillamae 50 aastat

Post by m.a.nic »

Tere, Kuidas saab veel lisada paar pilti.
elmo
Administraator
Posts: 4299
Joined: 08.08.2004 13:44

Sillamae 50 aastat

Post by elmo »

Palun kirjuta mulle aadressil elmo@hot.ee
m.a.nic
Posts: 28
Joined: 12.06.2007 00:17
Location: Sillamäe
Contact:

Sillamae 50 aastat

Post by m.a.nic »

Veel paar pilte

Image

Image
Post Reply

Return to “Minu Mark”